+48 731 539 021 kontakt@cactusink.pl

Tatuaż – FAQ

Dlaczego warto mieć tatuaż?

  • Niewątpliwie największą zaletą posiadania tatuażu jest fakt, iż jego pojawienie się na skórze sprawia, że człowiek czuje się wyjątkowy. W ten właśnie sposób wyróżnij swoją indywidualność. Miłośnicy tatuaży porównują siebie do płótna, na którym powstaje artystyczne dzieło. To sposób na wyrażenie swojej osobowości, poglądów i stosunku do otaczającego nas świata.
  • Tatuaże to nieszablonowy sposób na ozdobienie swojego ciała, które mają służyć również podniesieniu własnej samooceny. Ozdoby takie wyróżniają ich właścicieli spośród tłumu, są wyrazem ich pasji, zainteresowań, oraz życiowych priorytetów.
  • Mężczyźni traktują tatuaże jako symbol męskości, siły oraz dominacji. Natomiast kobiety widzą w tym coś ciekawego, tajemniczego, w jakimś stopniu kobiecego. Generalnie zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku wszystko sprowadza się do wspólnego mianownika. Obie te grupy chcą się wyróżnić i mają w tym swój ukryty cel.

 

Nie mam 18 lat. Mogę mieć zrobiony tatuaż?

Robimy tatuaże osobom, które ukończyły 16 lat, ale podczas ustalania terminu będzie wymagana wizyta rodzica lub opiekuna prawnego, aby podpisać zgodę na wykonanie tatuażu.

Ile trwa robienie tatuażu?

Czas trwania zabiegu tatuażu jest uzależniony od wielu czynników, między innymi od tego jakiej wielkości tatuaż ma być wykonany. Małe tatuaże zajmują kilkanaście/kilkadziesiąt minut, te większe zaś nawet do 10 godzin. O czas trwania zabiegu najlepiej zapytać się swojego tatuażystę.

Mam obawy przed zarażeniem się chorobami zakaźnymi.

Bez obaw! W sanepidzie dostaliśmy pozytywnie zaopiniowane protokoły bezpieczeństwa, które chronią Was i Nas przed zarażeniami. Używany sprzęt (dzioby, igły) jest jednorazowy, a po zabiegu jest w odpowiedni sposób utylizowany. Jesteśmy pod stałą kontrolą sanepidu – posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia związane z naszą pracą. Nieustannie badamy się pod kątem chorób zakaźnych, uczestniczyliśmy w wielu seminariach oraz szkoleniach dotyczących tego zagadnienia. Higiena i bezpieczeństwo to dla nas podstawa.

Jakich czynności nie mogę wykonywać po zrobieniu tatuażu?

Przede wszystkim pod żadnym pozorem nie możesz opalać tatuażu! Aby Twój tatuaż wyglądał świeżo jak najdłużej powinieneś go chronić przed słońcem. Wskazane jest stosowanie filtrów 50+. Przez pierwszy tydzień zarówno długie kąpiele jak i wysiłek fizyczny są niewskazane.

W jaki sposób przygotować się do zabiegu?

  • Pod żadnym pozorem nie opalaj miejsca, w którym ma być wykonany tatuaż!
  • Nie spożywaj alkoholu ani używek co najmniej 2 dni przed sesją
  • 2 dni przed sesją zrób delikatny peeling całego miejsca (może to być domowy peeling z fusów z kawy parzonej, lub delikatny peeling zakupiony w sklepie kosmetycznym/aptece)
  • Koniecznie się wyśpij i zjedz porządne śniadanie, a do studia weź ze sobą jakiś słodki napój i np. batonika.
  • Bądź punktualnie na umówiona godzinę w studio i nie stresuj się

MASZ INNE PYTANIA? NAPISZ LUB ZADZWOŃ: 731 539 021

Polityka prywatności

13 + 2 =

XZT.PL Call Now Button