+48 731 539 021 kontakt@cactusink.pl

Masz pomysł na wymarzony tatuaż?

Zastanawiasz się nad wykonaniem swojego pierwszego tatuażu? Szukasz odpowiedniej osoby, która wykona i zrealizuje Twój projekt czy wizje?

Ta myśl może przynieść jednak wiele stresu i obaw, ale jeśli czytasz ten wpis wiedz ze dobrze trafiłeś, pomożemy Ci przygotować się do tego jak najlepiej .

Jeśli jednak nie masz pomysłu na swoją pierwsza dziare, po prostu napisz do nas na maila, zadzwoń lub przyjdź do naszego studia, możesz wtedy skorzystać z gotowych wzorów naszych tatuażystów. 

WOLNOSC TATUAZU!

W Cactus Ink dbamy o to by projektowane wzory były niebanalne. Najważniejsza jest Twoja wizja i satysfakcja. Nasi tatuażyści wykonują zarówno minimalistyczne dziarki jak i rozbudowane szczegółowo projekty wymagające kilku całodziennych sesji.

Masz nieudany tatuaż? to czas na cover!

Podczas gdy polska scena tatuażu jest ogromna a miłośnicy atramentu maja duży wybór, dokładamy wszelkich starań aby stać się i pozostać waszym ulubionym studiem!

Masz nieudany, źle wygojony lub wyblakły projekt, chętnie pomożemy Ci go zakryć.

Bez znaczenia pozostaje wielkość tatuażu, który chcesz na sobie nosić! Napisz do nas wiadomość, podeślij zdjęcia starego tatuażu a my niezwłocznie damy Ci znać co da się z tym zrobić!

W studio posiadamy najnowszej klasy laser piko sekundowy który skuteczniej usuwa niechciany tatuaż. 

WYJATKOWE TATUAżE!

 

W naszym studio wykonujemy miedzy innymi tatuaże realistyczne, linearne, dotwork czy neo-tradycyjnie..

Personalizujemy każdy wzór i pomożemy wybrać miejsce na ciele gdzie twoja dziara będzie prezentować się jak najlepiej. 

Masz na myśli projekt wielowymiarowy, wiernie przedstawiający rzeczywistość? W takim razie trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Możesz także skorzystać z naszych wolnych wzorów.

tragus, conch, daith

A może piercing?

Jeśli kochasz modyfikowanie ciała to zapewne wiesz że z piercingiem warto wybrać się do doświadczonego piercera. Żadna kosmetyczka i pistolet nie pozwoli na zachowanie tak wysokiego poziomu higieny i precyzji przy piercingu jak igła i dobry piercer.

Tragus, conch, helix, lobe, a może piercing brzucha czy intymny? Zapraszamy do zapozna się z portfolio naszego piercera. 

Masz problem z swoim przekłuciem? Inni piercerzy rozkładają ręce? Napisz do nas z miłą chęcią pomożemy!

MASZ INNE PYTANIA? NAPISZ LUB ZADZWOŃ: 731 539 021

Polityka prywatności

6 + 4 =

XZT.PL Call Now Button