+48 731 539 021 kontakt@cactusink.pl

ZESPÓŁ

Przedstawiamy wam zespół Cactus INK. Nasze studio tatuażu tworzą ludzie z pasją, tatuażyści z wieloletnim doświadczeniem. Poznaj naszych tatuażystów, sprawdź opinie i umów się na wizytę.

cactus ink tatuaże

Natalia Jarząbek

Manager Cactus-Ink Rydułtowy. Jest to osoba pierwszego kontaktu, z nią będziecie rozmawiać najpierw. Umówi wam dogodną wizytę, udzieli porady i wszelkich informacji.

broda-tatuażysta

Marcin „Broda” Florek

Założyciel studia Cactus Ink, tatuaż stał się jego pasją już w czasach młodości. Kiedyś tatuowany, dzisiaj tatuuje. Bezpieczeństwo, dbałość o szczegół, wsparcie podczas gojenia to są cechy, które go określają. Marcin jest ekspertem od delikatnych, subtelnych tatuaży. Dodatkowo uwielbia tworzyć wzory bezpośrednio na skórze co w połączeniu z jego warsztatem daje niesamowity efekt. Oprócz kobiecych wzorów  dodatkowo zajmuje się neotradycyjnymi tatuażami.

broda-tatuażysta
handpoke-tatuażysta

Paweł Mocek

Paweł robi czarne tatuaże… bardzo czarne. Zarówno jeśli chodzi o kolor jak i o klimat. Jego prace to głównie interpretacje starych, prześwietlonych zdjęć, oraz dziwne projekty o mocnym konturze i wyrazistych cieniach. Paweł bez problemu poradzi sobie z motywem czaszki jak i z delikatnymi kwiatkami.
Poza tatuowaniem zajmuje się przede wszystkim rysowaniem, marnowaniem czasu, parzeniem kawy i swoim ogródkiem.

bogus-tatuażysta

Bogusław Macionczyk

Bodzio zajmuje się pracami realistycznymi. W tematyce szkicowej jak i w klimatach anime równie dobrze się odnajduje. Tatuaż jest jego pasją co widać i słychać podczas rozmowy z nim. Uwielbia spersonalizowane projekty jak i wolną rękę.

boguś-tatuażysta
handpoke-tatuażysta

Viktoria TERESHCHUK

Viki specjalizuje się w czarno-białym realizmie. Mroczny realizm jak i ten delikatny nie jest jej obcy.

Łukasz GRZEGÓRSKI

Łukasz interesuje się sztuka uliczna, co przenosi na swoje autorskie wzory. Jego wzory są robione pod wypływem emocji, przez co oddaje cząstke siebie. Ciężki ignorancki styl to coś, w czym czuję się najlepiej, nie wyklucza to jednak delikatnych wzorów i kaligraficznych napisów.

handpoke-tatuażysta
handpoke-tatuażysta

Kacper Nowak

Szczurek. W Cactus Ink jest blacherzem i próbuje swoich sił w old schoolu. Lubi ciemne i poryte wzorki. Często są to czaszki , robale czy nawet krzesła albo lampy . W wolnym czasie dopieszcza swój rysunek by wzory były jeszcze lepsze a poza tym od czasu do czasu gram w kosza.

MARLENA JANECZEK

Marlena uwielbia tworzyć projekty na bazie lini, kropek jak i delikatnego cieniowania. Jej wyobraźnia nie zna granic. Personalnie uwielbia psy. 

handpoke-tatuażysta

STUDIO TATUAŻU – OPINIE

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Przeczytaj opinie klientów z miast: Rybnik, Wodzisław Śląski, Rydułtowy i innych miejscowości.

Bardzo profesjonalna obsługa i bardzo profesjonalne podejście do klienta 😊 Zdecydowanie można polecić studio i właściciela „Brodę” 😉 Można wracać mimo bólu 😂 Nawet gdy się nie da to u niego jest odwrotnie 😋

Pawel Krakus

zawdzięczam Brodzie fantastyczny cover dzieki któremu uniknelam amputacjii:))) 💪👌

Hanna Tutak Mikuła

Świetne studio i ludzie w nim pracujący. Fachowe doradztwo, szybie i dokładne wykonanie, krótkie terminy. Jeszcze tu wrócę! Polecam.

Piotr Kopiec

Zdecydowanie polecam💪🏼 Naprawdę świetna atmosfera i pięknie wykonany tatuaż 😍

Sandra Fesser

pełna profeska🏅. Podejście do projektu na najwyższym poziomie🔥🐅. Gorąco polecam.👍 🥇

Grzegorz Szewczyk

Super!! wspaniała obsługa, fachowa pomoc w doborze tatuaż rewelacyjny klimat i super ceny. Polecam chętnym do Cactus-Ink naprawdę warto.. No i moja ulubiona Dominika😍

Mirosława Szczepaniak

Więcej opinii naszych klientów przeczytasz na Facebooku i w Google.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ. NAPISZ LUB ZADZWOŃ: 731 539 021

    Call Now Button