+48 731 539 021 kontakt@cactusink.pl

ZESPÓŁ

Przedstawiamy wam zespół Cactus INK. Nasze studio tatuażu tworzą ludzie z pasją, tatuażyści z wieloletnim doświadczeniem. Poznaj naszych tatuażystów, sprawdź opinie i umów się na wizytę.

broda-tatuażysta

Marcin „Broda” Florek

Założyciel studia Cactus Ink, tatuaż stał się jego pasją już w czasach młodości. Kiedyś tatuowany, dzisiaj tatuuje. Bezpieczeństwo, dbałość o szczegół, wsparcie podczas gojenia to są cechy, które go określają. Marcin jest ekspertem od realizmu, dotworku i tatuaży neotradycyjnych. 

broda-tatuażysta
handpoke-tatuażysta

Rafał „Handpoke” Biczysko

Rafał to artysta handpoke, nie używa maszyn. Podczas dziarania jest tylko Rafał, tatuaż i osoba na stole. Czysta magia.

bogus-tatuażysta

Bogusław „NoName” Macionczyk

Boguś tatuuje stylem trashpolki, stylu tatuażu, który z zjawisk i rzeczy strasznych potrafi stworzyć arcydzieło. Samym swoim istnieniem tatuaż neguje normy społeczne. Jeśli chcesz swoim tatuażem rzucić wyzwanie światu, to właśnie ten tatuaż będzie dobrym początkiem.

boguś-tatuażysta
owca menedżer

Menedżer Przemysław

Jest to osoba pierwszego kontaktu, z nim będziecie rozmawiać najpierw. Umówi wam dogodną wizytę, udzieli porady i wszelkich informacji.

STUDIO TATUAŻU – OPINIE

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Przeczytaj opinie klientów z miast: Rybnik, Wodzisław Śląski, Rydułtowy i innych miejscowości.

Bardzo profesjonalna obsługa i bardzo profesjonalne podejście do klienta 😊 Zdecydowanie można polecić studio i właściciela „Brodę” 😉 Można wracać mimo bólu 😂 Nawet gdy się nie da to u niego jest odwrotnie 😋

Pawel Krakus

zawdzięczam Brodzie fantastyczny cover dzieki któremu uniknelam amputacjii:))) 💪👌

Hanna Tutak Mikuła

Świetne studio i ludzie w nim pracujący. Fachowe doradztwo, szybie i dokładne wykonanie, krótkie terminy. Jeszcze tu wrócę! Polecam.

Piotr Kopiec

Zdecydowanie polecam💪🏼 Naprawdę świetna atmosfera i pięknie wykonany tatuaż 😍

Sandra Fesser

pełna profeska🏅. Podejście do projektu na najwyższym poziomie🔥🐅. Gorąco polecam.👍 🥇

Grzegorz Szewczyk

Super!! wspaniała obsługa, fachowa pomoc w doborze tatuaż rewelacyjny klimat i super ceny. Polecam chętnym do Cactus-Ink naprawdę warto.. No i moja ulubiona Dominika😍

Mirosława Szczepaniak

Więcej opinii naszych klientów przeczytasz na Facebooku i w Google.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ. NAPISZ LUB ZADZWOŃ: 731 539 021

    Call Now Button