+48 731 539 021 kontakt@cactusink.pl

ZESPÓŁ

Przedstawiamy wam zespół Cactus INK. Nasze studio tatuażu tworzą ludzie z pasją, tatuażyści z wieloletnim doświadczeniem. Poznaj naszych tatuażystów, sprawdź opinie i umów się na wizytę.

broda-tatuażysta

Marcin „Broda” Florek

Założyciel studia Cactus Ink, tatuaż stał się jego pasją już w czasach młodości. Kiedyś tatuowany, dzisiaj tatuuje. Bezpieczeństwo, dbałość o szczegół, wsparcie podczas gojenia to są cechy, które go określają. Marcin jest ekspertem od delikatnych, subtelnych tatuaży. Dodatkowo uwielbia tworzyć wzory bezpośrednio na skórze co w połączeniu z jego warsztatem daje niesamowity efekt. Oprócz kobiecych wzorów  dodatkowo zajmuje się neotradycyjnymi tatuażami.

broda-tatuażysta
handpoke-tatuażysta

Paweł Mocek

Paweł robi czarne tatuaże… bardzo czarne. Zarówno jeśli chodzi o kolor jak i o klimat. Jego prace to głównie interpretacje starych, prześwietlonych zdjęć, oraz dziwne projekty o mocnym konturze i wyrazistych cieniach. Paweł bez problemu poradzi sobie z motywem czaszki jak i z delikatnymi kwiatkami.
Poza tatuowaniem zajmuje się przede wszystkim rysowaniem, marnowaniem czasu, parzeniem kawy i swoim ogródkiem.

bogus-tatuażysta

Bogusław Macionczyk

Bodzio zajmuje się pracami realistycznymi. W tematyce szkicowej jak i w klimatach anime równie dobrze się odnajduje. Tatuaż jest jego pasją co widać i słychać podczas rozmowy z nim. Uwielbia spersonalizowane projekty jak i wolną rękę.

boguś-tatuażysta
handpoke-tatuażysta

Viktoria TERESHCHUK

Viki specjalizuje się w czarno-białym realizmie. Mroczny realizm jak i ten delikatny nie jest jej obcy.

MARLENA JANECZEK

Marlena uwielbia tworzyć projekty na bazie lini, kropek jak i delikatnego cieniowania. Jej wyobraźnia nie zna granic. Personalnie uwielbia psy. 

handpoke-tatuażysta

STUDIO TATUAŻU – OPINIE

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Przeczytaj opinie klientów z miast: Rybnik, Wodzisław Śląski, Rydułtowy i innych miejscowości.

Bardzo profesjonalna obsługa i bardzo profesjonalne podejście do klienta 😊 Zdecydowanie można polecić studio i właściciela „Brodę” 😉 Można wracać mimo bólu 😂 Nawet gdy się nie da to u niego jest odwrotnie 😋

Pawel Krakus

zawdzięczam Brodzie fantastyczny cover dzieki któremu uniknelam amputacjii:))) 💪👌

Hanna Tutak Mikuła

Świetne studio i ludzie w nim pracujący. Fachowe doradztwo, szybie i dokładne wykonanie, krótkie terminy. Jeszcze tu wrócę! Polecam.

Piotr Kopiec

Zdecydowanie polecam💪🏼 Naprawdę świetna atmosfera i pięknie wykonany tatuaż 😍

Sandra Fesser

pełna profeska🏅. Podejście do projektu na najwyższym poziomie🔥🐅. Gorąco polecam.👍 🥇

Grzegorz Szewczyk

Super!! wspaniała obsługa, fachowa pomoc w doborze tatuaż rewelacyjny klimat i super ceny. Polecam chętnym do Cactus-Ink naprawdę warto.. No i moja ulubiona Dominika😍

Mirosława Szczepaniak

Więcej opinii naszych klientów przeczytasz na Facebooku i w Google.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ. NAPISZ LUB ZADZWOŃ: 731 539 021

    XZT.PL
    Call Now Button