+48 731 539 021 kontakt@cactusink.pl

dlaczego my?

Cactus Ink to nie tylko miejsce to przede wszystkim ludzie, którzy zawsze służą pomocą, doradzą i będą z Tobą od początku, aż po końcowy proces gojenia się tatuażu.

Podczas zabiegu ważne jest nie tylko zaufanie ale też bezpieczeństwo, dlatego dbamy o higienę, zapewniając czyste i sterylne warunki.

Dbamy również o wygodę i komfort zwłaszcza podczas długich całodziennych sesji, które często dla wielu z Was bywają bolesnym i stresującym przeżyciem, dlatego u nas znajdziesz miłą i bezstresową  atmosferę.

Po zabiegu poinformujemy Cię jak dokładnie i prawidłowo dbać o  swój tatuaż do pełnego wygojenia.

Masz pytania? Nie bój się ich zadawać, odpowiemy na każde z nich i pomożemy!

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Przeczytaj co o nas piszą!

Sonia PietrekSonia Pietrek
17:11 27 Sep 22
Bardzo mili ludzie i fajna atmosfera. Mega profesjonalizm, zachowana sterylność, piercing szybki i bezbolesny! Na pewno wrócę 💜
Kamil BieniaszKamil Bieniasz
18:52 05 Aug 22
Robiłam tam nos strill miła obsługa i pan który mi robił nos strill zrobił to dobrze nie mam zakażenia i blizny doradził co robić żeby się zagoiło polecam za 2-3 miesiące tam będę żeby wymienić kolczyk leczniczy na złoty dziękuję panu za tak dobrze zrobiony nos strill
Sylwia KochSylwia Koch
18:07 26 Jul 22
Super atmosfera,czysto,sterylnie.Bardzo mily Team .Viki,Marlena,Patryk trzymajcie tak dalej-jestescie zajebisci👍Przyjezdzamy z Berlina do Viki na tatuaze juz 2 rok (kilka terminöw),zawsze Mega zadowoleni.Dziekujemy
Iza ŚrutwaIza Śrutwa
12:12 16 Sep 21
Profesjonalne podejście do klienta👍 pomoc w wyborze. Ekipa fenomenalna atmosfera luźna są to osoby które kochają to co robią widać że jest to ich pasja … po czym można zobaczyć efekt tatuażu … nawet idąc na jeden tatuaż wychodzi się z dwoma 🤪dziękuje za efekt i delikatność 🤗myśle do następnego razu .POLECAM!!!!!
Joanna KozielskaJoanna Kozielska
12:37 16 Aug 21
Miła, fachowa, profesjonalna obsługa. Mimo pomyłki co do miejsca wykonania tatuażu, chłopaki stanęli na wysokości zadania i w 10 min ogarnęli temat z pozytywnym rozwiązaniem. Bardzo dziękuję, polecam te studio, ja napewno tam wrócę.
js_loader

Jak przygotować się do zabiegu?

Chcesz dowiedzieć się jak przygotować się do zabiegu? Przedewszystkim musisz pamiętać o paru ważnych punktach:

 

1) Przyjdź na sesje wyspany;

2) Przyjdź najedzony;

3) Przyjdź w dobrym humorze;

4) Nie opalaj miejsca tatuowanego minimum 3 tygodnie przed tatuażem;

5) Nie spożywaj alkoholu i innych używek minimum 3 dni przed tatuażem;

 

Nie musisz nic robić z skórą, nie rób peelingów ani nie gol się przed zabiegiem przed aby nie podrażnić skóry, my to zrobimy. 

 

 

Po zabiegu

czyli jak zadbać o swoją nową dziarkę

MASZ INNE PYTANIA? NAPISZ LUB ZADZWOŃ: 731 539 021

Polityka prywatności

14 + 4 =

XZT.PL Call Now Button